Kamerové systémy pro firmy a instituce

úvodem

Kamerové systémy jsou v současnosti jednou z nejdynamičtěji se rozvíjejících oblastí zabezpečovací techniky. Bezpečnostní kamery jsou využívány v obchodních domech, kancelářských budovách, průmyslových objektech, na veřejných prostranstvích, náměstích, sportovištích, ale také i v bytových domech apod. Pomůžeme Vám v každé fázi Vašeho záměru či projektu.

úvodem
Veřejná prostranství

Veřejná prostranství

Na veřejných prostranstvích či v nákupních centrech plní kamerové systémy především funkci prevence proti trestné činnosti a vandalismu, dále nabízí také možnost sběru, analýzy a vyhodnocení obrazových dat jako je např. získávání různých statistických údajů, umožňují měření rychlosti vozidel, detekci jízdy na červenou a další.

MĚSTSKÉ KAMEROVÉ DOHLÍŽECÍ SYSTÉMY

Jednou ze stěžejních činností naší společnosti je také výstavba, rozvoj a provozování městských integrovaných kamerových systémů. Zpravidla se jedná o kombinaci bezpečnostních dohlížecích,  dopravně řídících a přehledových systémů ve vytipovaných  rizikových lokalitách, na křižovatkách a hlavních městských průtazích.

MĚSTSKÉ KAMEROVÉ DOHLÍŽECÍ SYSTÉMY
Kamerové systémy na sportovištích

Kamerové systémy na sportovištích

Kamerové systémy na sportovištích tvoří nedílnou součást zabezpečení těchto areálů, dokáží efektivně monitorovat veškeré prostory. Nezáleží na velikosti sportoviště, navrhneme optimální systém dohledu jak pro velké stadiony, tak i pro malá dětská hřiště a sportoviště.

Průmyslové objekty

V průmyslových areálech a oblastech lze tyto systémy kromě prevence proti trestným činům využít také ke sledování SPZ, evidenci příjezdu a odjezdu vozidel z/do areálu, automatickému ovládání závory (brány) při vjezdu autorizovaných vozidel apod.

Průmyslové objekty
Kamerové systémy rizikových lokalit

Kamerové systémy rizikových lokalit

Do specifických lokalit a prostorů s vysokým rizikem nápadu trestné činnosti Vám nabídneme řešení, které má zvýšenou odolnost vůči vandalismu a je  schopno monitorovat prostory se zhoršenými světelnými podmínkami.

Projekt, realizace, provoz, dohled

Na základě bohatých zkušeností s výstavbou, rozvojem a provozem všech typů kamerových systémů, jsme Vám schopni poskytnout pomoc s realizací Vašeho projektu kamerového systému v každé jeho fázi, tj. od:

 • projekční činnosti,
 • přes realizaci,
 • po samotný provoz,
 • a samozřejmě dohled.

Navrhujeme řešení jak pro malé či střední společnosti, tak pro velké organizace a správy obcí a měst.

Projekt, realizace, provoz, dohled
Monitorovací stanoviště

Monitorovací stanoviště

Vybudujeme Vaše monitorovací stanoviště tak, aby co nejlépe, pohodlně a ergonomicky plnilo svou funkci. Můžeme Vaše monitorovací stanoviště dovybavit i automatickým softwarem pro vyhodnocování a zvýrazňování nežádoucích situací, včetně automatických poplachů, optickou, akustickou, ale i hlasovou signalizací přímo do místa napadení.

úložiště dat cctv

Vaše data můžete ukládat na svých úložištích, případně Vám nabídneme ukládání, automatickou zálohu a kompletní správu Vašich dat na našich moderních úložištích, za pomocí moderních SW. Zároveň zajistíme ochranu Vašich dat, včetně řízeného přístupu k nim.

úložiště dat cctv

KONTAKTUJTE NÁS  OVANET a.s.
  Hájkova 1100/13,
  Přívoz, 702 00 Ostrava

  Tel.: +420 555 135 001
  Fax: +420 555 135 199
  E-mail: ovanet@ovanet.cz

  Obchodní oddělení:
  E-mail: obchod@ovanet.cz

  ID datové schránky: a7cfi46
  IČ: 25857568
  Bankovní spojení:
  8010-0209268403/0300

  Odebírejte Newsletter

  Odebíráním newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů.