Obraz

 

 

KAMEROVÉ SYSTÉMY PRO FIRMY A INSTITUCE

Potřebujete řešit bezpečnost svého majetku a kamerový systém se Vám její jako nejvhodnější řešení? Pomůžeme Vám. Nabízíme Vám kamerové systémy formou:

  • Dodávky – cena smluvní závislá na rozsahu
  • Služby – cena smluvní závislá na rozsahu

KAMEROVÉ SYSTÉMY PRO FIRMY A INSTITUCE
MĚSTSKÉ KAMEROVÉ DOHLÍŽECÍ SYSTÉMY

MĚSTSKÉ KAMEROVÉ DOHLÍŽECÍ SYSTÉMY

Máme bohaté zkušenosti s malými i rozsáhlými kamerovými systémy a to jak bezpečnostními, tak i těmi co dohlížejí např. na dopravu v ulicích, provoz v průmyslových objektech, obchodních centrech apod.
O váš kamerový systém se postaráme v každé jeho fázi, tj. od projekční činnosti, přes realizaci až po jeho samotný provoz a dohled. Navrhujeme řešení jak pro malé či střední společnosti, tak pro velké organizace a správy obcí a měst.  Online náhled křižovatek zde.

MONITOROVACÍ STANOVIŠTĚ

Vybudujeme Vaše monitorovací stanoviště tak, aby co nejlépe, pohodlně a ergonomicky plnilo svou funkci. Můžeme Vaše monitorovací stanoviště dovybavit i automatickým softwarem pro vyhodnocování a zvýrazňování nežádoucích situací, včetně automatických poplachů, optickou, akustickou, ale i hlasovou signalizací přímo do místa napadení. Zajistíme ochranu Vašich dat, včetně přístupu k nim. Nabídneme Vám automatickou zálohu Vašich dat na našich moderních úložištích.

MONITOROVACÍ STANOVIŠTĚ

KONTAKTUJTE NÁS


OVANET a.s.
Hájkova 1100/13,
Přívoz, 702 00 Ostrava

Tel.: +420 555 135 001
Fax: +420 555 135 199
E-mail: ovanet@ovanet.cz

Obchodní oddělení:
E-mail: obchod@ovanet.cz

ID datové schránky: a7cfi46
IČ: 25857568
Bankovní spojení:
8010-0209268403/0300