Obraz

 

 

KAMEROVÉ SYSTÉMY PRO FIRMY A INSTITUCE

Potřebujete řešit bezpečnost svého majetku a kamerový systém se Vám její jako nejvhodnější řešení? Pomůžeme Vám. Nabízíme Vám kamerové systémy formou:

 • dodávky – cena smluvní závislá na rozsahu
 • služby – cena smluvní závislá na rozsahu

KAMEROVÉ SYSTÉMY PRO FIRMY A INSTITUCE
MĚSTSKÉ KAMEROVÉ DOHLÍŽECÍ SYSTÉMY

MĚSTSKÉ KAMEROVÉ DOHLÍŽECÍ SYSTÉMY

Máme bohaté zkušenosti s malými i rozsáhlými kamerovými systémy a to jak bezpečnostními, tak i těmi co dohlížejí např. na dopravu v ulicích, provoz v průmyslových objektech, obchodních centrech apod.
O váš kamerový systém se postaráme v každé jeho fázi, tj. od projekční činnosti, přes realizaci až po jeho samotný provoz a dohled. Navrhujeme řešení jak pro malé či střední společnosti, tak pro velké organizace a správy obcí a měst.  Online náhled křižovatek zde.

MONITOROVACÍ STANOVIŠTĚ

Vybudujeme Vaše monitorovací stanoviště tak, aby co nejlépe, pohodlně a ergonomicky plnilo svou funkci. Můžeme Vaše monitorovací stanoviště dovybavit i automatickým softwarem pro vyhodnocování a zvýrazňování nežádoucích situací, včetně automatických poplachů, optickou, akustickou, ale i hlasovou signalizací přímo do místa napadení. Zajistíme ochranu Vašich dat, včetně přístupu k nim. Nabídneme Vám automatickou zálohu Vašich dat na našich moderních úložištích.

MONITOROVACÍ STANOVIŠTĚ
legislativní podmínky kamerového systému

legislativní podmínky kamerového systému

Pomůžeme Vám najít soulad bezpečnostního systému a ochrany osobních údajů. Poradíme, na co si dát pozor a jaké jsou Vaše povinnosti. Díky nám se zorientujete ve Vašich povinnostech správce, v informačních povinnostech, lhůtách pro uchovávání dat, zabezpečení dat a dalších předpisech.

Vyřešíme Vaše nejasnosti v legislativních povinnostech.

Kamerové systémy vs. legislativa

KONTAKTUJTE NÁS

  OVANET a.s.
  Hájkova 1100/13,
  Přívoz, 702 00 Ostrava

  Tel.: +420 555 135 001
  Fax: +420 555 135 199
  E-mail: ovanet@ovanet.cz

  Obchodní oddělení:
  E-mail: obchod@ovanet.cz

  ID datové schránky: a7cfi46
  IČ: 25857568
  DIČ: CZ25857568
  Bankovní spojení:
  8010-0209268403/0300

  Odebírejte Newsletter

  Odebíráním newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů.