Newsletter 06/2022

Líbí se vám to ?

Kontaktujte nás

Newsletter 06/2022

13.06.2022

Efektivní řešení evidence požadavků

Chcete mít přehled a řád v evidenci požadavků, které spravujete? Řešíte požadavky související např.            s rozšířením a údržbou majetku a chcete, aby vše bylo přehledné a jasné? Potřebujete vědět co se                 s požadavkem aktuálně děje, v jakém je stavu a kdo ho řeší/neřeší?

Máme pro Vás řešení, které je systematické a uživatelsky jednoduché. Neztrácejte čas hledáním požadavků v emailech. Připravíme pro Vás systém, který požadavky sjednotí na jedno kontaktní místo a předá správnému řešiteli. Umožní Vám mít přehled o aktuálním stavu požadavku a odpadnou Vám tak komplikace spojené s dotazováním na řešitele a stav požadavku emailem. Budete mít k dispozici nástroj, který Vám i kolegům usnadní komunikaci, sdílení informací a rozdělení práce.

Pokud hledáte systém pro evidenci různých požadavků a úkolů zadaných ze strany Vašich zákazníků nebo zaměstnanců, nabízíme jednoduché řešení snadno přizpůsobitelné Vašim potřebám. Implementovali jsme projekt „čistáOVA“ pro hlášení závad a nedostatků ve veřejném prostoru. Aplikace je uživatelsky jednoduchá a přívětivá. Přesvědčte se zde.

Modernizujte své webové stránky

Dejte své webové prezentaci nový kabát. Povyšte vzhled a obsah Vašich webových stránek na moderní, reprezentativní a zároveň funkční úroveň. Požadavky na obsah a funkčnost webových stránek se časem mění. Naši vývojáři reflektují při svém návrhu aktuální trendy a pomohou Vám s návrhem a programováním Vaší nové webové prezentace.

Prohlédněte si naše reference a rozhodněte se sami:

Knihovna města Ostravy

FAJNA RODINA

zdraváOVA – Oficiální Web města Ostravy k životnímu prostředí, který vyhrál celorepublikovou soutěž Zelená informacím.

Využijte kapacitu našeho ICT centra a snižte své náklady

Řešíte kapacitu připojení datových uložišť, správu svých serverů, jejich stáří a obnovu? Chcete snížit investiční náklady na ICT vybavení, infrastrukturu a software nebo rozšířit uložiště pro zálohy o novou lokalitu? Využijte kapacity našeho ICT centra.

V ICT centru poskytujeme na moderní IT infrastruktuře profesionální cloudové služby. Jako službu svým klientům nabízíme výpočetní výkon, licencování softwaru společnosti Microsoft formou SPLA, datové uložiště a zálohování. Zajistíme také vlastní konektivitu do internetu a bezpečnost.

Poskytneme Vám expertní služby pro oblast cloudu, které se opírají o letité zkušenosti našich specialistů.