OVANETí newsletter 06/2022

Modernizujte své webové stránky

Dejte své webové prezentaci nový kabát. Povyšte vzhled a obsah Vašich webových stránek na moderní, reprezentativní a zároveň funkční úroveň. Požadavky na obsah a funkčnost webových stránek se časem mění. Naši vývojáři reflektují při svém návrhu aktuální trendy a pomohou Vám s návrhem a programováním Vaší nové webové prezentace.

Naše reference: Knihovna města Ostravy, FAJNA RODINA, ZdraváOVA – Oficiální Web města Ostravy k životnímu prostředí, který vyhrál celorepublikovou soutěž Zelená informacím.

Číst více

Efektivní řešení evidence požadavků

Chcete mít přehled a řád v evidenci požadavků, které spravujete? Řešíte požadavky související např. s rozšířením a údržbou majetku a chcete, aby vše bylo přehledné a jasné? Potřebujete vědět co se s požadavkem aktuálně děje, v jakém je stavu a kdo ho řeší/neřeší?

Máme pro Vás řešení, které je systematické a uživatelsky jednoduché. Neztrácejte čas hledáním požadavků v emailech. Připravíme pro Vás systém, který požadavky sjednotí na jedno kontaktní místo a předá správnému řešiteli. Umožní Vám mít přehled o aktuálním stavu požadavku a odpadnou Vám tak komplikace spojené s dotazováním na řešitele a stav požadavku emailem. Budete mít k dispozici nástroj, který Vám i kolegům usnadní komunikaci, sdílení informací a rozdělení práce. Pokud hledáte systém pro evidenci různých požadavků a úkolů zadaných ze strany Vašich zákazníků nebo zaměstnanců, nabízíme jednoduché řešení snadno přizpůsobitelné Vašim potřebám.

Číst více

Využijte kapacitu našeho ICT centra a snižte své náklady

Řešíte kapacitu připojení datových uložišť, správu svých serverů, jejich stáří a obnovu? Chcete snížit investiční náklady na ICT vybavení, infrastrukturu a software nebo rozšířit uložiště pro zálohy o novou lokalitu? Využijte kapacity našeho ICT centra. V ICT centru poskytujeme na moderní IT infrastruktuře profesionální cloudové služby. Jako službu svým klientům nabízíme výpočetní výkon, licencování softwaru společnosti Microsoft formou SPLA, datové uložiště a zálohování. Zajistíme také vlastní konektivitu do internetu a bezpečnost.

Číst více
OVANET a.s. Hájkova 1100/13, 702 00 Ostrava - Přívoz IČ: 25857568 www.ovanet.cz
Odesílatelem této zprávy, resp. obchodního sdělení, je společnost OVANET a.s., se sídlem Hájkova 1100/13, Přívoz, 702 00 Ostrava, IČ: 25857568, zapsaná v obchodním rejstříku Krajského soudu v Ostravě, spisová značka B 2335. Obchodní sdělení bylo zasláno na Vaši e-mailovou adresu a to na základě Vašeho souhlasu nebo oprávněného zájmu odesílatele. OVANET a.s. zpracovává Vaše osobní údaje v souladu s legislativními předpisy, bližší informace jsou uvedeny zde.