OVANETí newsletter 12/2023

Odlište se unikátním designem webových stránek vaší školy

Chcete zlepšit vzhled a obsah svých webových stránek? Přivést je na moderní, reprezentativní a funkční úroveň? Neustále se měnící požadavky na obsah a funkčnost webových stránek jsou výzvou, ale naši vývojáři jsou vždy krok před trendy a s radostí vám pomohou s návrhem a programováním nové webové prezentace.

Číst více

Kyberzločinci využívají vánoční čas naplno

Vánoce jsou pro počítačové piráty bez nadsázky nejdůležitějším obdobím v roce. Využívají adventního shonu a nakupování dárků ve velké míře. V tomto období lidé často přestávají být opatrní a snadno se nechají nachytat různými phishingovými podvody, kterých by si za jiných okolností všimli.

Číst více

Nové kamery ve výtazích na Svinovských mostech

Svinovské mosty jsou významním přestupním uzlem, který denně využívá několik tisíc lidí. Zabezpečení tohoto přestupního centra je proto velmi důležité. Nově byly nainstalovány kamerové systémy ve všech čtyřech výtazích. Jde o kamery, které jsou navrženy speciálně pro dohled v autobusech, vlacích či záchranných vozidlech. 

Číst více
OVANET a.s. Hájkova 1100/13, 702 00 Ostrava - Přívoz IČ: 25857568 www.ovanet.cz
Odesílatelem této zprávy, resp. obchodního sdělení, je společnost OVANET a.s., se sídlem Hájkova 1100/13, Přívoz, 702 00 Ostrava, IČ: 25857568, zapsaná v obchodním rejstříku Krajského soudu v Ostravě, spisová značka B 2335. Obchodní sdělení bylo zasláno na Vaši e-mailovou adresu a to na základě Vašeho souhlasu nebo oprávněného zájmu odesílatele. OVANET a.s. zpracovává Vaše osobní údaje v souladu s legislativními předpisy, bližší informace jsou uvedeny zde.