OVANETí newsletter 11/2023

Rozhodujte o městské infrastruktuře na základě přesných dat

Potřebujete rozhodnout o veřejném prostoru, plánujete jeho rozvoj nebo naopak zrušení? Pomůžeme vám pomocí služby počítání průchodů zjistit detailní  přehled o tom, jak je prostor skutečně využívaný. S přesnými daty o tom, kolik lidí projde určitým místem a kdy, budete mít v rukou klíč k informovanému rozhodování a k efektivnímu plánování rozvoje infrastruktury.

Číst více

Magistrát města Ostravy nově využívá bezpečnostní tlačítko k ochraně svých zaměstnanců i návstěvníků

Bezpečnostní tlačítko na úřadech je zařízení, které slouží k okamžitému vyvolání pomoci nebo upozornění na nebezpečnou situaci. Jeho hlavní funkcí je zajistit bezpečnost pracovníků úřadu a návštěvníků v případě, že dojde k ohrožení. Například při pokusu o přepadení, agresivním chování nebo jiné mimořádné situaci. Po stisknutí bezpečnostního tlačítka v podobě ikonky na ploše PC je aktivován alarm, který přivolá bezpečnostní službu.

Bezpečnost je naší nejvyšší prioritou. Chceme i nadále vyvíjet a implementovat řešení, která nám pomohou udržet naše prostředí bezpečným pro všechny.

Číst více

Strukturovaná kabeláž je investicí, která se vyplatí

Máte pocit, že vaše data tápou v pomalém připojení? Zjistěte, jak naše strukturovaná kabeláž může oživit vaši infrastrukturu. Navrhneme řešení nejlépe odpovídající vašim potřebám, přizveme na pomoc naše ověřené dodavatele, vše kompletně projektově zajistíme.
Přečtěte si více o realizaci nové strukturované kabeláže v Domově Korýtko.

Číst více
OVANET a.s. Hájkova 1100/13, 702 00 Ostrava - Přívoz IČ: 25857568 www.ovanet.cz
Odesílatelem této zprávy, resp. obchodního sdělení, je společnost OVANET a.s., se sídlem Hájkova 1100/13, Přívoz, 702 00 Ostrava, IČ: 25857568, zapsaná v obchodním rejstříku Krajského soudu v Ostravě, spisová značka B 2335. Obchodní sdělení bylo zasláno na Vaši e-mailovou adresu a to na základě Vašeho souhlasu nebo oprávněného zájmu odesílatele. OVANET a.s. zpracovává Vaše osobní údaje v souladu s legislativními předpisy, bližší informace jsou uvedeny zde.