OVANETí newsletter 10/2023

Datový portál města Ostravy

Ostrava spustila nový portál s daty města. V kostce web představuje jednotné informační místo pro veřejnost i média z různých zdrojů dat. Najdete zde např. volné kapacity škol a školek, sportoviště
a jejich otevírací hodiny, ale i informace  např. o počtu zásahů městské policie na daném území. Webdesign vytvořil OVANET.

Číst více

Podvodných telefonátů přibývá. Buďte opatrní a nenechte se oklamat!

Podvodné telefonáty, známé také jako spoofing, jsou rychle se rozvíjející formou kybernetického zločinu, která se dnes stává stále více a více běžnou. Tento druh podvodů může mít různé formy a způsoby, jak se projevuje, ale v konečném důsledku má jediný cíl – okrást nevinné lidi o jejich peníze, identitu nebo obojí.

Číst více

7 hlavních důvodů, proč si pořídit dveřní interkom od nás

Dveřní interkom je nejen praktickým řešením pro jednoduchou komunikaci mezi různými místy ve vašem objektu, ale také zvyšuje jeho bezpečnost. Zjistěte a přesvědčte se, proč je důležité do dveřního systému investovat.

Číst více
OVANET a.s. Hájkova 1100/13, 702 00 Ostrava - Přívoz IČ: 25857568 www.ovanet.cz
Odesílatelem této zprávy, resp. obchodního sdělení, je společnost OVANET a.s., se sídlem Hájkova 1100/13, Přívoz, 702 00 Ostrava, IČ: 25857568, zapsaná v obchodním rejstříku Krajského soudu v Ostravě, spisová značka B 2335. Obchodní sdělení bylo zasláno na Vaši e-mailovou adresu a to na základě Vašeho souhlasu nebo oprávněného zájmu odesílatele. OVANET a.s. zpracovává Vaše osobní údaje v souladu s legislativními předpisy, bližší informace jsou uvedeny zde.