OVANETí newsletter 09/2023

Jak na kvalitní webové stránky

Máte problém s představením se světu přes internet?  Nejste si jisti, zda vaše stránky jsou přehledné, srozumitelné a vizuálně přitažlivé pro ostatní? S našimi zkušenostmi a know-how v oblasti webdesignu vás provedeme procesem od A do Z. Díky našim službám se budete na internetu prezentovat jen v tom nejlepším světle.

Číst více

Umělá inteligence: Váš nejlepší přítel nebo nejhorší nepřítel v kyberbezpečnosti?

Umělá inteligence (AI) se již dávno přestala týkat jen světa vědy a fikce. Dnes se nachází v našich telefonech, domovních asistentech, bankovnictví, zdravotnictví a mnoha dalších oblastech. AI nám pomáhá zlepšit naše životy mnoha způsoby, ale jako každá technologie, i AI přináší své výzvy a potenciální rizika.

Číst více

Jaké novinky a řešení přinesl Axis Bootcamp

Pravidelně se vzděláváme a sledujeme nejnovější trendy v oblasti kamerových bezpečnostních systémů. Účastníme se řady partnerských setkání a školení, která nám pomáhají přinášet vám jen to nejlepší!

Číst více
OVANET a.s. Hájkova 1100/13, 702 00 Ostrava - Přívoz IČ: 25857568 www.ovanet.cz
Odesílatelem této zprávy, resp. obchodního sdělení, je společnost OVANET a.s., se sídlem Hájkova 1100/13, Přívoz, 702 00 Ostrava, IČ: 25857568, zapsaná v obchodním rejstříku Krajského soudu v Ostravě, spisová značka B 2335. Obchodní sdělení bylo zasláno na Vaši e-mailovou adresu a to na základě Vašeho souhlasu nebo oprávněného zájmu odesílatele. OVANET a.s. zpracovává Vaše osobní údaje v souladu s legislativními předpisy, bližší informace jsou uvedeny zde.