OVANETí newsletter 06/2024

Kamerový systém v podzemním parkovišti City Campusu Ostravské univerzity

Centrum Ostravy se rozrostlo o nové budovy Ostravské univerzity, včetně moderního podzemního parkoviště. Parkovací areál je vybaven novým kamerovým systémem, o jehož instalaci se postaral OVANET. Systém zahrnuje 26 kamer a zajišťují nepřetržitý dohled a bezpečnost parkoviště.

Číst více

Chraňte se předletními podvody: Zůstaňte během dovolené kyberneticky obezřetní

Léto je tady a s ním i období prázdnin a dovolených. Plánujeme, rezervujeme lety, ubytování, těšíme se na odpočinek…I v tomto období ale zůstávejte obezřetní a nezapomínejte na online bezpečnost. Kyberzločinci se také připravují a využívají naší zranitelnosti pomocí různých taktik, aby nás oklamali. Přečtěte si více o nejnovějších hrozbách a jak se jim vyhnout.

Číst více

Zajištění wifi připojení pro projekt eDoklady na úřadech v Ostravě

OVANET modernizuje wifi připojení na úřadech v Ostravě pro projekt eDoklady zajišťující hladké vyřizování dokladů občanů. Dosud jsme dokončili instalaci na šesti pracovištích, další lokality jsou v přípravě. Snažíme se zajistit optimální pokrytí a spolehlivost, protože věříme, že kvalitní wifi připojení je základem pro efektivní a moderní veřejnou správu.

Číst více
OVANET a.s. Hájkova 1100/13, 702 00 Ostrava - Přívoz IČ: 25857568 www.ovanet.cz
Odesílatelem této zprávy, resp. obchodního sdělení, je společnost OVANET a.s., se sídlem Hájkova 1100/13, Přívoz, 702 00 Ostrava, IČ: 25857568, zapsaná v obchodním rejstříku Krajského soudu v Ostravě, spisová značka B 2335. Obchodní sdělení bylo zasláno na Vaši e-mailovou adresu a to na základě Vašeho souhlasu nebo oprávněného zájmu odesílatele. OVANET a.s. zpracovává Vaše osobní údaje v souladu s legislativními předpisy, bližší informace jsou uvedeny zde.