OVANETí newsletter 05/2024

Integrace kamer v bytových domech ÚMObu Ostrava Poruba

Městský obvod Ostrava Poruba spravuje několik bytových domů, ve kterých jsou nainstalovány kamery pro zvýšení bezpečnosti občanů a ochrany majetku. Systémy však mezi sebou nebyly kompatibilní, jejich správa byla složitá a neefektivní. OVANET navrhnul integraci těchto kamer v bytových domech do jednoho centralizovaného a zabezpečeného kamerového systému a jednotného videomanagementu.

Číst více

Služba Senior taxi a Správa bytového fondu. Víte, jak jednoduše funguje?

Vytvořili jsme aplikaci, která sjednotí veškeré uživatelské požadavky na jedno kontaktní místo. Nástroj je uživatelsky přívětivý a modifikovatelný na míru podle typu zákazníka. Kromě správy budov či vozového parku do něj lze přenést procesy z agendy personálního oddělení, administrativy a jiné. Vyměňte excelovské tabulky a nepřehledné emailování za jednoduché a snadno ovladatelné řešení. Získáte maximální přehled o všech požadavcích.

Pořád nevíte, co si pod tím vším představit? Podívejte se na naše produktová videa a zjistíte, jak efektivně fungující systém pro správu a evidenci požadavků vám nabízíme.

Číst více

Michal Hrotík o využití AI asistenta  v Service desku na ISSS 2024

V polovině května se konal 26. ročník prestižní konference ISSS v Hradci Králové. Hosty a přednášejícími byli např. místopředseda vlády a ministr Ivan Batoš, ministr Martin Kupka, předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil, místopředseda vlády a ministr Marian Jurečka a mnoho dalších. Slova se ujal i Michal Hrotík ze společnosti OVANET, který prezentoval zkušenosti s využitím AI v prostředí Service Desku.

Číst více
OVANET a.s. Hájkova 1100/13, 702 00 Ostrava - Přívoz IČ: 25857568 www.ovanet.cz
Odesílatelem této zprávy, resp. obchodního sdělení, je společnost OVANET a.s., se sídlem Hájkova 1100/13, Přívoz, 702 00 Ostrava, IČ: 25857568, zapsaná v obchodním rejstříku Krajského soudu v Ostravě, spisová značka B 2335. Obchodní sdělení bylo zasláno na Vaši e-mailovou adresu a to na základě Vašeho souhlasu nebo oprávněného zájmu odesílatele. OVANET a.s. zpracovává Vaše osobní údaje v souladu s legislativními předpisy, bližší informace jsou uvedeny zde.