Newsletter 05/2022

Líbí se vám to ?

Kontaktujte nás

Newsletter 05/2022

16.05.2022

Kvalitní bezpečnostní systém

Kvalitní zabezpečení a dohled uvnitř i v okolí Vaší organizace

Navrhneme Vám co nejefektivnější způsob zabezpečení dle Vašich individuálních potřeb. Budete mít přehled o dění uvnitř i v okolí budovy. Záznamy z kamerového systému budete mít jednoduše k dispozici na Vašem počítači nebo mobilním zařízení.

Kamerový systém je pro nás komplexní služba. Systém navrhneme na míru Vašim požadavkům, postaráme se o jeho naprojektování, instalaci a provoz. I nadále Vám budeme nablízku v případě Vašich požadavků na jeho rozvoj nebo rozšíření.

Máte již vybraný kamerový systém? Potřebujete pomoct s jeho instalací a technickým nastavením? I toto pro Vás rádi zajistíme.

Přečtěte si případovou studii ZŠ a MŠ Polanka nad Odrou.

Přečtěte si případovou studii  k bezpečnostní kameře s radarem na Svinovských mostech.

Kamerový systém a síťová audia

Víte, že můžete doplnit Váš kamerový systém o vysoce kvalitní síťové audio zařízení, a ještě více tak zabezpečit Vaše prostory?

Síťové kamery mají mnoho předností a výhod. Zabudování síťového audia je efektivní a několikanásobně Vám vrátí náklady do něj vynaložené. Předejdete nepříjemnostem a výdajům spojených s poškozením zařízení, krádežemi nebo neplánovanými prostoji. Přidání audia do systému pozvedne Vaše zabezpečení na vyšší úroveň. Rozdělení systému na zóny je snadné a získáte tak skvělou flexibilitu v různých připojených reproduktorech a kamerách.

Audio zařízení Axis využívá otevřenou technologii, mezi jejíž výhody patří snadná instalace, uživatelsky přívětivý síťový bezpečnostní systém, pravidelně dostupné aktualizace.

Chcete-li se dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat. Připravíme nabídku přesně pro Vás!

Bezpečnost provozu kamerového systému

Jak na bezpečnost provozu kamerového systému a ochranu osobních údajů.

Rádi byste měli kamerový systém, ale trápí vás legislativa s tímto spojená? Nebo naopak již používáte kamerový systém a nevíte si rady s dodržováním GDPR? Nevíte, jak ošetřit ochranu osobních údajů, jaké předpisy musíte splňovat?

Pomůžeme Vám najít soulad bezpečnostního systému a ochrany osobních údajů. Poradíme Vám, na co si dát pozor a jaké jsou Vaše povinnosti. Pomůžeme Vám se zorientovat ve Vašich povinnostech správce, ve Vašich informačních povinnostech, lhůtách pro uchovávání dat, zabezpečení dat. Obraťte se na nás, tuhle problematiku máme v malíku!