Newsletter 04/2022

Líbí se vám to ?

Kontaktujte nás

Newsletter 04/2022

13.04.2022

Co víte o PHISHINGU?

Phishing je jedna z největších hrozeb, které čelí každý uživatel internetu. Je to forma útoku, při kterém se počítačový podvodník snaží získat Vaše citlivé osobní informace jako jsou hesla, údaje o platebních kartách, rodná čísla nebo čísla bankovních účtů. Šíří se podvodnými emailovými zprávami nebo přesměrováním na falešné webové stránky.

Má-li firma nasazena všechna bezpečnostní opatření minimalizující rizika infiltrace její počítačové sítě, existuje již jen jeden slabý článek, který může ohrožovat její bezpečnost. Tímto článkem jsou zaměstnanci. Lidé dělají chyby, ať už nevědomě či vědomě. S pomocí našeho partnera jsme schopni Vám nabídnout phishingové kampaně a školení za velmi příznivé ceny. Cílem kampaní zaměřených na sociální inženýrství jsou právě koncoví uživatelé.

Vyzkoušejte si test doporučovaný bezpečnostním IT auditorem:

KVÍZ: jak jste na tom s kyberbezpečností?

Kvalitní WI-FI připojení

Vyměňte pomalé, nevyhovující WI-FI připojení za nové a dostatečně výkonné

Jste spokojeni s Vaší stávající WI-FI infrastrukturou? Je pokrytí Vašeho internetového připojení dostatečné? Je Vaše WI-FI síť kvalitně zabezpečená a kapacitně postačující? Pokud jste alespoň jednou odpověděli NE, obraťte se na nás a my vše napravíme.

Navrhneme a vybudujeme pro Vás novou, stabilní a maximálně výkonnou WI-FI síť založenou na moderních prvcích. Za námi stojí mnoho zkušeností a úspěšných projektů.

Přečtěte si případovou studii WI-FI pokrytí v Galerii výtvarného umění v Ostravě.

Chraňte svá data před zneužitím a ztrátou

Data jsou to nejcennější, co každá společnost má. Patří sem celá řada informací od autorských práv, přes seznamy zákazníků, až po citlivé informace o zaměstnancích. Většina dat má nyní elektronickou podobu, procházet je lze pomocí softwaru, databází a dalších nástrojů a data jsou tak zranitelná vůči ztrátě a krádeži.

Vybereme Vám a implementujeme nejvhodnější nástroj pro bezpečné nakládání s citlivými údaji. Zvolíme řešení, které umožní kontrolovat práci uživatelů s těmito údaji a dokáže zabránit jejich chtěnému i nechtěnému úniku.

5 největších úniků dat v roce 2021. Čtěte více zde.