OVANETí newsletter 03/2024

Přednosti mobilních kamer

Mobilní kamerové body mají řadu výhod. Přitom jde o technologii, která není nákladná, snadno se instaluje a lze ji umístit rychle a jednoduše tam, kde je zrovna potřeba. Díky tomu mohou města operativně řešit prevenci i bezpečnost na konkrétních místech podle aktuální situace.

Číst více

Hackeři se snaží dostat lidem blíž. Útočí přes kurýrní služby i úřady

Navzdory různým pochybám se Česko stalo vyspělou ekonomikou se vším všudy. Čelí totiž útokům stejné míry a závažnosti jako jakékoliv západní země. Rychle rostoucí počet detekovaných malwaru a phishingu naznačuje nové formy útoků, jejichž rozeznání je stále složitější. Zároveň se ukazuje, že celé hackerské prostředí se stále více profesionalizuje. Zkouší to cestami, které jsou lidem bližší a tím i nebezpečnější.

Číst více

Nová nositelná kamera Axis přináší funkci živého streamování

Kamery Axis určené k nošení na těle už nějakou dobu zná, využívá a oceňuje mnoho profesionálů. Fungují jako rozšíření kamerového systému a mohou mít silně preventivní účinek. Zároveň lze záznam využít jako důkazní materiál. Tyto kamery se však stále více stávají oblíbené i v jiných odvětvích a profesích, například u revizorů, zdravotníků, skladníků, průmyslových techniků nebo kurýrů.

Číst více
OVANET a.s. Hájkova 1100/13, 702 00 Ostrava - Přívoz IČ: 25857568 www.ovanet.cz
Odesílatelem této zprávy, resp. obchodního sdělení, je společnost OVANET a.s., se sídlem Hájkova 1100/13, Přívoz, 702 00 Ostrava, IČ: 25857568, zapsaná v obchodním rejstříku Krajského soudu v Ostravě, spisová značka B 2335. Obchodní sdělení bylo zasláno na Vaši e-mailovou adresu a to na základě Vašeho souhlasu nebo oprávněného zájmu odesílatele. OVANET a.s. zpracovává Vaše osobní údaje v souladu s legislativními předpisy, bližší informace jsou uvedeny zde.