OVANETí newsletter 04/2024

Upgrade kamerového systému v OSTRAVAR ARÉNĚ

Mistrovství světa v ledním hokeji se po devíti letech vrací do České republiky. A právě OSTRAVAR ARÉNA je jednou ze dvou arén, které má tu čest hostit hokejové hvězdy. Šampionát již klepe na dveře a přípravy jsou v plném proudu. Ostravská hala prošla zásadními změnami v oblasti bezpečnosti a kamerového systému.

Číst více

Service Desk vám usnadní práci

Každá společnost nebo organizace, která se zabývá řízením požadavků zákazníků či interních potřeb zaměstnanců, potřebuje efektivní prostředek pro jejich přehlednou evidenci a správu. Optimálním řešením je využití stejného nástroje jako je IT Service Desk, což je centrální místo pro veškeré požadavky. Service Desk sjednotí všechny incidenty i uživatelské žádosti na jediné kontaktní místo, automaticky je roztřídí a přidělí správným řešitelům. Lze do něj přenést procesy z agendy personálního oddělení, administrativy nebo správu budov či vozového parku.

Číst více

OVANET testuje nositelné kamery pro Městskou nemocnici Ostrava

Nárůst agresivity v českých nemocnicích vyžaduje zvýšenou pozornost. Proto mnoho zdravotnických zařízení investuje do moderních kamerových systémů, aby ochránila své zaměstnance. Za technického partnera tohoto projektu si vybrali společnost OVANET, která pomáhá s návrhem bezpečnostního systému, volbou technologie a jejím testováním. Jde o téma natolik zajímavé, že se o něm rozhodla natočit reportáž ČT.

Číst více
OVANET a.s. Hájkova 1100/13, 702 00 Ostrava - Přívoz IČ: 25857568 www.ovanet.cz
Odesílatelem této zprávy, resp. obchodního sdělení, je společnost OVANET a.s., se sídlem Hájkova 1100/13, Přívoz, 702 00 Ostrava, IČ: 25857568, zapsaná v obchodním rejstříku Krajského soudu v Ostravě, spisová značka B 2335. Obchodní sdělení bylo zasláno na Vaši e-mailovou adresu a to na základě Vašeho souhlasu nebo oprávněného zájmu odesílatele. OVANET a.s. zpracovává Vaše osobní údaje v souladu s legislativními předpisy, bližší informace jsou uvedeny zde.