OVANETí newsletter 02/2024

Mobilní kamery vám pomohou zajistit pořádek

Znáte mobilní kamerové body? Mají obrovský přínos pro zajištění veřejného pořádku, protože už jejich pouhá přítomnost na místě slouží jako prevence. S pomocí analytiky mohou navíc automaticky upozorňovat na incidenty – např. pokud někdo složí odpad mimo stanovenou zónu. Výhody a využití těchto mobilních kamerových sad je skutečně široké. 

Číst více

Uměla inteligence v nástroji Service desku

Společnost ALVAO a OVANET se rozhodli propojit umělou inteligenci s informačním systémem Service Desk za účelem zefektivnění a zautomatizování některých činností. Jsme na počátku a již nyní víme, že využití AI přináší rychlejší řešení požadavků i informovanost zákazníků. S touto technologií posouváme kvalitu našich služeb o další krok vpřed.

Číst více

Den bezpečnějšího internetu

Evoluce je hodně pomalý proces, ta internetová ovšem raketově ovládla lidský svět. Zatímco před třemi desítkami let bylo „www“ pro drtivou většinu lidí spojení tří stejných písmen, které nedávalo smysl, dnes by soukromý i profesní život stamilionů lidí ztratil smysl, kdyby „www“ nebylo.

Den bezpečnějšího internetu je připomínkou toho, jak se na internetu chránit. Připravili jsme pro vás pár jednoduchých pravidel, která vám pomohou cítit se v online prostoru v bezpečí.

Číst více
OVANET a.s. Hájkova 1100/13, 702 00 Ostrava - Přívoz IČ: 25857568 www.ovanet.cz
Odesílatelem této zprávy, resp. obchodního sdělení, je společnost OVANET a.s., se sídlem Hájkova 1100/13, Přívoz, 702 00 Ostrava, IČ: 25857568, zapsaná v obchodním rejstříku Krajského soudu v Ostravě, spisová značka B 2335. Obchodní sdělení bylo zasláno na Vaši e-mailovou adresu a to na základě Vašeho souhlasu nebo oprávněného zájmu odesílatele. OVANET a.s. zpracovává Vaše osobní údaje v souladu s legislativními předpisy, bližší informace jsou uvedeny zde.