OVANETí newsletter 02/2023

Když kamera nejen vidí, ale i SLYŠÍ

Na bezpečí nás všech nám záleží. Chceme a pomáháme zvyšovat bezpečnost v našem městě. Testujeme detektor zvukových událostí, který dokáže v reálném čase zaznamenat a reagovat na nejrůznější incidenty související se zvukem.

Číst více

Nositelné kamery nejen pro policisty

Pokud si myslíte, že nositelné kamery využívají pro svou práci pouze policisté nebo bezpečnostní agentury, mýlíte se. Tyto kamery se neustále vyvíjejí, zdokonalují a přizpůsobují tak, aby své uplatnění našly v mnoha dalších odvětvích. Jejich nesporné výhody si získávají stále více a více uživatelů. Představíme Vám nový model „nositelné kamery pro každého“.

Číst více

Prezentujte se správně a rozlučte se se svým starým webem

Jste spokojeni se svými webovými stránkami? Pečujete o ně? Pravidelně je modernizujete, aktualizujete? Neděláte to? Je čas na změnu a my Vám pomůžeme! S webdesignem máme bohaté zkušenosti.

Číst více
OVANET a.s. Hájkova 1100/13, 702 00 Ostrava - Přívoz IČ: 25857568 www.ovanet.cz
Odesílatelem této zprávy, resp. obchodního sdělení, je společnost OVANET a.s., se sídlem Hájkova 1100/13, Přívoz, 702 00 Ostrava, IČ: 25857568, zapsaná v obchodním rejstříku Krajského soudu v Ostravě, spisová značka B 2335. Obchodní sdělení bylo zasláno na Vaši e-mailovou adresu a to na základě Vašeho souhlasu nebo oprávněného zájmu odesílatele. OVANET a.s. zpracovává Vaše osobní údaje v souladu s legislativními předpisy, bližší informace jsou uvedeny zde.