Získejte přehled o silničním provozu ve vámi vybrané lokalitě

Líbí se vám to ?

Kontaktujte nás

Získejte přehled o silničním provozu ve vámi vybrané lokalitě

25.05.2023

Zákazník, se kterým dlouhá léta spolupracujeme, se na nás obrátil s požadavkem, zda je možné získat dostatečný přehled o silničním provozu ve vybrané lokalitě. Tedy vypracovat statistiku vozidel, které projedou určitým úsekem. Příprava a následná realizace proběhla velmi rychle a bezproblémově. Na sloupech veřejného osvětlení jsme nainstalovali kamerové zařízení, které dokáže zjistit všechny potřebné informace. Vyčte registrační značky vozidla (RZ), dokáže kategorizovat automobil (typ, barvu), počítat projíždějící vozidla. Úspěšnost přečtení RZ se pohybuje kolem 90 %, úspěšnost rozpoznání typu vozidla kolem 60 %.

Jedná se o velmi jednoduché a nenáročné řešení. Zákazník si nemusí nic kupovat, veškerá zařízení zapůjčíme. Provedeme instalaci na místě, dodáme potřebná data. Co od vás vlastně potřebujeme? Stačí nám pouze informace, kde máme měřit. Vše ostatní zařídíme za vás.

Potřebujete získat detailní rozbor dopravní situace v určitém úseku a zvýšit v této oblasti bezpečnost silničního provozu? Obraťte se na nás. My víme, jak na to!