OVANET prezentoval využití AI asistenta v Service Desku na konferenci ISSS 2024

Líbí se vám to ?

Kontaktujte nás

OVANET prezentoval využití AI asistenta v Service Desku na konferenci ISSS 2024

31.05.2024

Konference o digitalizaci státního sektoru

Konference ISSS představuje každoroční klíčovou událost v oblasti digitalizace veřejné správy a samosprávy v České republice. Letošní již 26. ročník, konaný v Hradci Králové, opět přilákal přední odborníky a nadšence do oblasti digitalizace.

Jedním z vystupujících byl také Michal Hrotík ze společnosti OVANET, který společně s Lubomírem Karasem, seniorním konzultantem společnosti ALVAO, představil inovativní přístup k řízení požadavků prostřednictvím ALVAO Service Desku. Tento moderní systém, který využívá umělou inteligenci (AI), ukazuje, jak lze automatizací a zefektivněním procesů výrazně zlepšit fungování veřejné správy.

Průkopník v používání AI ve státní zprávě

OVANET jako přední poskytovatel ICT řešení, se stává inovátorem v implementaci umělé inteligence do procesů státní správy a samosprávy. Tento důležitý krok přináší modernizaci a zvýšení efektivity služeb pro občany. Díky partnerství s ALVAO, které nyní nabízí integraci s produkty Microsoft a rozšířené možnosti automatizace, ukazujeme jak technologie mohou efektivně sloužit veřejnému sektoru.

Konference ISSS tak opět potvrdila svou roli klíčového fóra pro sdílení nejlepších praktik a inovací v oblasti digitalizace veřejné správy. Účastníci měli možnost seznámit se s nejnovějšími technologiemi a diskutovat o jejich praktickém využití, což přispívá k dalšímu rozvoji a modernizaci státního sektoru v České republice.

Pokud jste neměli příležitost navštívit tuto konferenci, poslechnout si přednášku pana Hrotíka a zajímá vás toto téma, nemusíte zoufat. Vzhledem k tomu, že společnost OVANET byla jedním z prvních uživatelů systému ALVAO a pilotovala využití AI asistenta, stal se Marek Kaňák z OVAnetu hlavním řečníkem na výroční konferenci ALVAO Inspiration Day 2024. Záznam jeho přednášky je k dispozici na webových stránkách konference.

Zdroj: https://www.alvao.com/cs/blog/isss-digitalizace-s-alvao