OVANETí newsletter 06/2023

MP Ostrava testuje detektory zvuku ve spolupráci s OVANETem

Městská policie Ostrava testuje mezi prvními v republice novou technologii bezpečnostních kamer. Ty monitorují i okolní zvuky. Následně pak systém strážníkům v operačním centru posílá informace o mimořádných událostech. Zatím má takových detektorů sedm a jsou umístěny v bezprostřední blízkosti kamer ve třech problémových lokalitách. Na jejich testování se OVANET podílí.

Číst více

Pozor na online podvody zaměřené na letní dovolenou

Před námi je období prázdnin dovolených. Zatímco vy se chystáte se na odpočinek, relax a zábavu, kyberzločinci si připravují nové kampaně a kybernetické hrozby související s letní dovolenou. Buďte připraveni a opatrní!

Číst více

Nová panoramatická kamera na Svinovských mostech

Svinovské mosty jsou zase o krok bezpečnější a lépe monitorované. Instalovali jsme novou panoramatickou kameru značky AXIS, která umožňuje v jeden okamžik a z jednoho místa vidět 360°.

Číst více
OVANET a.s. Hájkova 1100/13, 702 00 Ostrava - Přívoz IČ: 25857568 www.ovanet.cz
Odesílatelem této zprávy, resp. obchodního sdělení, je společnost OVANET a.s., se sídlem Hájkova 1100/13, Přívoz, 702 00 Ostrava, IČ: 25857568, zapsaná v obchodním rejstříku Krajského soudu v Ostravě, spisová značka B 2335. Obchodní sdělení bylo zasláno na Vaši e-mailovou adresu a to na základě Vašeho souhlasu nebo oprávněného zájmu odesílatele. OVANET a.s. zpracovává Vaše osobní údaje v souladu s legislativními předpisy, bližší informace jsou uvedeny zde.