OVANETí newsletter 03/2023

Nechte svůj projekt na nás

Navrhujeme a realizujeme projekty již přes 20 let. Za tuto dobu jsme získali řadu zkušeností ve státním i soukromém sektoru. Nebojíme se žádných výzev. Jsme tým specialistů, na které se můžete spolehnout. Naše práce nás baví, technologie nás baví a naše reference hovoří za vše.

Číst více

Vzdělávejte své zaměstnance v kybernetické bezpečnosti

Kybernetická bezpečnost – v poslední době často skloňovaná dvě slova. Opravdu si ale všichni uvědomují, co je kybernetická hrozba, jak ji rozeznat a jak na ni reagovat?

Kybernetická kriminalita je rychle rostoucí odvětví, o kterém nestačí jen psát. Zvyšte povědomí o této hrozbě u svých zaměstnanců. Ti jsou totiž nejkritičtějším místem při úniku dat.

Číst více

Vypadá a zní skvěle - kdekoli!

Nový, elegantní síťový reproduktor AXIS C1610-VE  je vhodný pro venkovní použití, nabízí skvělý zvuk a je odolný proti vandalismu. Lze ho využít k vysílání živých hlášení, předem nahraných bezpečnostních a varovných zpráv, zdravotních a bezpečnostních instrukcí či informačních aktualizací.

Číst více
OVANET a.s. Hájkova 1100/13, 702 00 Ostrava - Přívoz IČ: 25857568 www.ovanet.cz
Odesílatelem této zprávy, resp. obchodního sdělení, je společnost OVANET a.s., se sídlem Hájkova 1100/13, Přívoz, 702 00 Ostrava, IČ: 25857568, zapsaná v obchodním rejstříku Krajského soudu v Ostravě, spisová značka B 2335. Obchodní sdělení bylo zasláno na Vaši e-mailovou adresu a to na základě Vašeho souhlasu nebo oprávněného zájmu odesílatele. OVANET a.s. zpracovává Vaše osobní údaje v souladu s legislativními předpisy, bližší informace jsou uvedeny zde.