Odlište se unikátním designem webových stránek vaší školy

Líbí se vám to ?

Kontaktujte nás

Odlište se unikátním designem webových stránek vaší školy

18.12.2023

Chcete funkční webové stránky, které ocení nejen děti, ale také rodiče a učitelé? Nabízíme vám komplexní řešení pro webové stránky vaší základní nebo mateřské školy. Prezentujte se jako moderní a přístupné školní zařízení.

Vytvoříme pro vás web s responzivním designem, vysokou úrovní zabezpečení a přístupností pro každého. Všechny funkce našeho webového projektu jsou navrženy a vytvořeny s ohledem na specifické potřeby vaší organizace.

Naše webové stránky přinášejí mnoho výhod:

  • Příprava grafiky

Nezapomeňte, že první dojem je nejdůležitější. Naši grafici umí přetavit vaši představu do kreativního řešení splňující náročná kritéria funkčnosti a designu.

  • Optimalizace responzivity

Více než polovina rodičů hledá informace přes mobilní zařízení. Žádné zařízení nebo platforma pro nás není překážkou. Všechny podstránky webu pečlivě optimalizujeme pro mobily, tablety i televizi.

  • Jednoduchá správa obsahu

Zajistíme vám snadno zvládnutelný nástroj, který šetří váš čas, má jednoduché a intuitivní ovládání. Budete moci přidávat novinky, upravovat texty, obrázky, videa bez znalostí programování.

  • Přístupnost webu

Školy mají povinnost zajistit, aby jejich weby byly přístupné. A to tím, že je pro jejich uživatele, zejména pro osoby se zdravotním postižením, učiní vnímatelnými, ovladatelnými, srozumitelnými a stabilními. Náš systém splňuje nároky na internetové stránky ve smyslu Zákona č. 99/2019 Sb. o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací

  • Testování webu

Nepodceňujeme testování webových stránek. Klademe důraz nejen na počáteční, ale i průběžné testování po celou dobu provozu webu.

Potřebujete webové stránky, které budou vyvolávat pozornost a zájem? Dostatečně reprezentativní, přehledné, ale také funkční? S naším týmem profesionálů v oblasti webdesignu to dokážete.

Přečtěte si naše reference zde.