Síťový reproduktor, který vypadá a zní skvěle

Líbí se vám to ?

Kontaktujte nás

Síťový reproduktor, který vypadá a zní skvěle

29.03.2023

Společnost Axis Communications představila na počátku roku nový inteligentní reproduktor AXIS C1610-VE, který lze snadno integrovat a zvyšuje uživatelský komfort pro hlasové zprávy ve venkovním i vnitřním prostředí.

Díky oceněnému minimalistickému vzhledu a vynikajícímu zvuku je ideální k vysílání živých hlášení i předem nahraných bezpečnostních a varovných zpráv, zdravotních a bezpečnostních instrukcí a informačních aktualizací, dokonce i hudby na pozadí.

Odolá počasí i vandalům

Toto odolné a dobře vypadající zařízení je vynikající alternativou k tlampačům všude tam, kde je důležitý také vzhled nebo přístupnost umístění. A díky přirozenější kvalitě zvuku jsou zásadní sdělení vždy jasná a dobře srozumitelná.

Elegantní síťový reproduktor, zkonstruovaný tak, aby vydržel teploty v rozmezí -40 °C až +55 °C, je vhodný pro venkovní použití a odolný proti vandalismu s certifikací IK10. Za svůj minimalistický design získal ocenění Red Dot Award.

Disponuje vestavěným softwarem správy zvuku, který umožňuje plánování, zónování a určování priorit. Integrovanou paměť lze využít k předem nahraným zprávám. Bezpečnostní pracovníci mohou reagovat na krizové situace živě a někoho přímo oslovit pomocí reproduktoru. Digitální zpracování signálu (DSP) zajišťuje čistý zvuk a kvalitní reprodukci hudby nebo mluveného slova.

Inteligentní řešení pro snadnou integraci

Zvukový projektor je postaven na otevřených standardech kvůli snadné integraci s VoIP telefonií (s podporou SIP), systémy pro správu videa a analytickými systémy a kontrolou přístupu.

AXIS C1610-VE je samostatná jednotka, která se připojuje ke standardní síti a díky PoE napájení představuje flexibilní, škálovatelné a nákladově efektivní řešení. I/O porty umožňují integraci se systémy a zařízeními včetně PIR senzorů, tlačítek, zábleskových varovných světel a dalších.

Vestavěný mikrofon navíc podporuje obousměrnou zvukovou komunikaci. Díky vzdálenému testu stavu systému se správci dokážou ujistit, že systém funguje. Vizuální potvrzení stavu v místě instalace nabízí také vestavěná LED dioda.

AXIS C1610-VE má vestavěné funkce kybernetické bezpečnosti, jež pomáhají zabránit neoprávněnému přístupu a chránit systém jako celek.

Klíčové vlastnosti síťového zvukového projektoru AXIS C1610-VE:

  • elegantní design odolný vůči vandalismu
  • reproduktorový systém „vše v jednom“, připravený k venkovnímu použití
  • připojení ke standardní síti
  • jednoduchá instalace s PoE napájením
  • vzdálené testování

Zaujal vás tento produkt? Máte o něj zájem, potřebujete poradit? Obraťte se na nás. Rádi vám pomůžeme.

Použitý zdroj: Marek Pavlica, Nový zvukový projektor Axis vhodný k venkovnímu použití nabízí skvělý zvuk v oceněném designu, www.axis.com