Kybernetická konference Alternetivo Dolní Vítkovíce 2022

Líbí se vám to ?

Kontaktujte nás

Kybernetická konference Alternetivo Dolní Vítkovíce 2022

04.08.2022

Zúčastnili jsme se jako partneři semináře pořádaného společností Check Point a Alternetivo na téma  „Kybernetická bezpečnost“. Akce se konala 26. 4. 2022 v Dolních Vítkovicích v budově Brick Housu a dorazilo na ni přibližně 50 pozvaných zákazníků. Cílem semináře bylo obeznámit a varovat před bezpečnostními hrozbami, kterým může čelit jakákoliv organizace nebo podnik. Zákazníci se dozvěděli, jaké jsou nejčastější chyby v zabezpečení, které útočníkům otevírají dveře. Odborníci z obou společností představili komplexní řešení IT bezpečnosti vyvinuté původně pro největší světové firmy a organizace, nyní dostupné také pro místní správu, školy, menší i střední podniky.

Akce byla velmi podařená, zákazníci si kromě zajímavého semináře užili vyhlídku z Bolt Toweru a na závěr se zúčastnili podnětné diskuse s odborníky na téma kybernetické bezpečnosti. Věříme, že pro všechny strany se jednalo o kvalitně zhodnocený čas a konference jim rozšířila obzory v této oblasti.

 

CO TO JE KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST?

Kybernetická bezpečnost zahrnuje činnosti nezbytné k ochraně sítí a informačních systémů, uživatelů těchto systémů a dalších osob dotčených kybernetickými hrozbami.

Jak jste na tom se znalostmi o KYBERBEZPEČNOSTI Vy? Vyzkoušejte si tento: