Montér/ka telekomunikačních zařízení

19.01.2024

Popis pozice:

  • Montáž kabelových tras a vedení na objektech a stožárech
  • Instalace kabeláže, zapojení, měření
  • Vnitřní instalační práce v objektech
  • Zřizování služeb u zákazníků – WiFi připojení, instalace přijímací jednotky a základní nastavení  montážní činnosti dle dohody
  • Instalace a servis kamerových a přístupových systémů
  • Při montážích práce ve výškách a na plošině
  • Řešení požadavků v rámci údržby a správy sídla společnosti (budova, pozemky)
  • Údržba vozového parku společnosti

Požadujeme:

  • Ukončené SOU / SŠ (obor telekomunikace nebo elektrotechnika)
  • Kvalifikaci dle z. č. 250/2021 Sb. (bývalá vyhl. 50)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Orientace na zákazníka, příjemné vystupování

Nabízíme:

  • Zaměstnání ve stabilní společnosti v moderním technickém zázemí
  • Samostatnou i týmovou práci
  • Práci v příjemném prostředí a kolektivu
  • Vzdělávací kurzy / školení
  • Moderní technické zázemí
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost dalšího osobního i profesního růstu
  • Zaměstnanecké benefity: stravenkový paušál / 5 týdnů dovolené / příspěvky na vzdělávání, rekreaci, kulturu, sport / příspěvky na penzijní i životní připojištění / firemní akce

Místo výkonu práce: Hájkova 1100/13, Přívoz, 702 00 Ostrava

Typ pracovního poměru: pracovní poměr

Nástup možný: ihned

V případě, že Vás tato nabídka práce zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem na e-mail: personal@ovanet.cz.

Po posouzení všech nabídek Vás v případě, že jste vhodným kandidátem, pozveme k výběrovému řízení. Pokud Vás do 14-ti dnů neoslovíme, dali jsme přednost jinému uchazeči.

Jsme povinni Vás informovat, že zasláním Vašeho životopisu a motivačního dopisu obsahujících osobní údaje, jsme tyto osobní údaje zpracovali. S informační povinností se můžete seznámit na internetových stránkách naší společnosti www.ovanet.cz.